--Sve i Svasta--
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vase upoznavanje sa najboljim prijateljima...

2 posters

Go down

Vase upoznavanje sa najboljim prijateljima... Empty Vase upoznavanje sa najboljim prijateljima...

Komentar  SILWIJIN NAJWECI FAN Sat Aug 15, 2009 8:34 pm

Kako i kada ste se upoznali sa vasim najboljim prijateljima?Kakav ste utisak tada stekli o njima,i sl...pisite nesto na tu temu Smile Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
SILWIJIN NAJWECI FAN
SILWIJIN NAJWECI FAN

Broj komentara : 64
Join date : 2009-08-14

Na vrh Go down

Vase upoznavanje sa najboljim prijateljima... Empty Re: Vase upoznavanje sa najboljim prijateljima...

Komentar  Admin Sun Aug 16, 2009 3:41 am

hmmm....pa ajde da krenem...
Dajanu sam upoznala u 5.razredu..ali tad nismo bile najbolje prijateljice jer nas je bilo 41 u razredu i nismo stigle ni da se upoznamo kako treba,u 6.razredu su nas malo raspodijelili i onda smo postale nerazdvojne...
takodjer sam tako upoznala i ivanu i antonelu...a sto se tice druge ivane i dominke..
upoznala sam ih preko msn-a i fejsa,ali i prije smo se znale,al ono...samo se vidimo i reknemo cao jedna drugoj..a sad....sad kad se vidimo ne razdvajamo se po cijeli dan,sve dok jedna od nas ne krene kuci,samo ima jedan problem,nismo u istom mjestu,ne idemo zajedno u skolu,to me ubija...a sinoc...sinoc je bilo ne zaboravno sa njima... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 149
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Music,Tanja i Aleksandra..my life..<3

https://sve-i-svasta-forum.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Vase upoznavanje sa najboljim prijateljima... Empty Re: Vase upoznavanje sa najboljim prijateljima...

Komentar  SILWIJIN NAJWECI FAN Mon Aug 17, 2009 2:14 am

Jao malo mi je smesno kad se toga setim....ja sam imala 5,5 godina Very Happy Natasa 6 Very Happy ja sam se nesto igrala po kuci,i onda sam dosla malo kod babe u njenu sobu kao....i moja baba je bila sa Natasinom babom,i kaze meni njena baba:Ja imam unuku koja ima isto godina kao ti,hoces da te odvedem da se upoznate Question Very Happy Naravnio,kad sam bila mala mene bas nista nije bilo sramota,odmah sam pristala i otisla kod Natase,koja je bila jaaako stidljiva tad,ko zna sta je pomislila Very Happy Natasa se ne seca tog upoznavanja,ali ja pamtim milion stfvari sta smo radile kad smo bile male.Jao u pocetku ja sam svaki Bozji dan skoro isla kod nje,nenajavljena naravno Shocked lol! a onda kod mene jako retko,jer se stidela valjda,pa se ja onda naljutim i kao:necu ti vise dolaziti,jer ti neces kod mene...I izdrzim dan-dva i opet joj dodjem lol! jocolor Laughing a bas nam je bilo zanimljivo to upoznavanje... Laughing
SILWIJIN NAJWECI FAN
SILWIJIN NAJWECI FAN

Broj komentara : 64
Join date : 2009-08-14

Na vrh Go down

Vase upoznavanje sa najboljim prijateljima... Empty Re: Vase upoznavanje sa najboljim prijateljima...

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu